Nasza placówka zatrudnia kilka dziennych opiekunów.
Dzienny Opiekun jest jedną z form sprawowania opieki dziennej dla dzieci od 1 do 3 r.ż.
W naszych placówkach jeden Dzienny Opiekun sprawuje opiekę nad maksymalnie piątką dzieci.
W naszych placówkach staramy się tak zorganizować pracę, że nie korzystamy z pomocy rodziców w ciągu dnia.

Każdy z naszych opiekunów ma ukończony kurs pierwszej pomocy premedycznej dzieciom.

Nasza kadra:

Wujek Wiesio: jest właścicielem placówki „Dla Maluszka”. Z wykształcenia stolarz. Ukończył również technikum informatyczne. Kilka lat temu ukończył kurs opiekuna w żłobku. Pomagał w prowadzeniu placówki od strony formalnej (dokumenty, aplikacja żłobkowa, rozliczenia) oraz remontowej (jako „złota rączka”) od ponad 10 lat. Od ponad 4 lat pracuje jako dzienny opiekun. W tym roku przejął prowadzenie firmy „Dla Maluszka”. Mając własnych trójkę dzieci potrafi z każdym dzieckiem znaleźć wspólny język, czasami szybciej od niejednej z cioć 😉

Ciocia Marta: ukończyła studia wyższe na kierunku politologia ale również kurs opiekuna w żłobku oraz kilka kursów i szkoleń pomagających w pracy w żłobku, m.in. związanych z podejściem bliskościowym. Od kilku lat opiekuje się Maluchami w wieku żłobkowym. Zdobywa serca najmłodszych podopiecznych ogromnymi pokładami cierpliwości, spokojem. Organizuje i prowadzi ciekawe zajęcia rozwijające, dzięki czemu dba o wszechstronny rozwój podopiecznych. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Ciocia Ania: mając wykształcenie i doświadczenie w pracy nie związane z małym dzieckiem przyszła do nas ponad 3 lata temu na stanowisko pomocy opiekuna. Chciała być jak „wspaniała pani woźna, z którą miała kontakt w przedszkolu swojego dziecka”. Jednak tak bardzo spodobała jej się praca z dziećmi, że ukończyła kurs opiekuna w żłobku. W tej chwili pracuje jako opiekunka. Jest bardzo pracowita, kocha pracę z dziećmi, ma nieograniczone pomysły organizowania i prowadzenia z dziećmi zajęć rozwijających, jak również ma umiejętność szybkiego nawiązania kontaktu z każdym dzieckiem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Ciocia Nastia: ma wykształcenie wyższe ekonomiczne. Po wybuchu wojny na Ukrainie przyjechała do Polski i przypadkiem trafiła do naszej placówki. Zaczęła pracę jako kucharka i pomoc opiekuna. Po roku pracy podjęła funkcję dziennego opiekuna. Ciocia kocha dzieci i pracę z nimi. Potrafi zadbać jak o ich rozwój tak i wychowanie. Łączy w sobie stanowczość i ciepło. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.