Dla Maluszka

"Dziecko jest pełnowartościowym człowiekiem
od chwili narodzin, na każdym etapie swego istnienia 
i ma prawo być sobą, takim jakim jest"

  				J. Korczak
O nas  Email

Hasłem przewodnim dla nas jest założenie znanego pedagoga Janusza Korczaka, iż
"dziecko jest pełnowartościowym człowiekiem od chwili narodzin (...) i ma prawo być sobą, takim jaki jest".

W "DLA MALUSZKA" staramy się, aby Dziecko będąc pod naszą opieką czuło się szczęśliwe, bezpieczne oraz by miało jak najbardziej optymalne warunki do integralnego rozwoju. Rodzice, którzy oddali już swoje Pociechy pod naszą opiekę mogą potwierdzić, iż potrafimy zrealizować powyższe założenia!


Działalność naszą rozpoczęliśmy w 2012 r. na Woli. Właścicielka "Dla Maluszka" - pedagog, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 0 do 18 r.ż. i mając własnego wówczas półrocznego synka wzięła pod opiekę córeczkę koleżanki oraz inną dziewczynkę od koleżanki koleżanki... Jedno ogłoszenie w parku - i zgłosiło się kolejne dzieciątko. Zarejestrowaliśmy działalność. Utworzyliśmy stronę w Internecie - i oto kolejny podopieczny! Biorąc pod uwagę wymagania, dotyczące obecnie żłobków i klubów dziecięcych rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego lokalu. Znaleźliśmy... Ale na Zaciszu. Niestety musieliśmy zamknąć punkt na Woli. Ale pozostawiliśmy tam po sobie bardzo dobrą opinię (zapraszamy do zakładki "REFERENCJE"), co też potwierdza fakt, iż część dzieci z Woli przeszła do naszej nowej placówki.
Od lipca 2013 r. działamy na Targówku.

W naszej placówce staramy się łamać negatywne stereotypy o żłobkach. Staramy się stwarzać wyjątkowe warunki, w których dzieci się rozwijają zgodnie z naturą, a jednocześnie uczą się funkcjonować w grupie rówieśniczej
, przyjmować określone normy społeczne. Dbamy również o ich wszechstronny rozwój dziecka, m.in. poprzez zajęcia plastyczne. Wspomagamy rozwój fizyczny poprzez codzienne zajęcia rytmiczne i taneczne. Poprzez zajęcia muzyczne wspieramy rozwój mowy, słuchu muzycznego oraz poczucie rytmu. Codziennie dzieci mają styczność z językami obcymi. A poprzez bajko- i biblioterapie uczymy kochać czytać, myśleć oraz poznawać otaczający świat.

Nasze dzieci są pod stałą kontrolą psychologa dziecięcego oraz pedagoga. Każda z naszych cioć posiada odpowiednie wykształcenie, doświadczenie w pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do takiego rodzaju pracy. Współpracujemy z naszymi podopiecznymi szukając wśród szerokiego wachlarza znanych metod i założeń wychowawczych"złotego środka".


Z całych sił stwarzamy wyjątkowe miejsce dla dzieci, bo przecież każde dziecko jest wyjątkowe!

Przyjdź, zobacz, przekonaj się! :)

 
25.jpg

Nasze placówki w Warszawie
Dla Maluszka. Olga Motyka
ul. Leśniewska 7, Targówek
ul. Namysłowska 6c lok. U1, Praga Północ

Kontakt:

tel. 503 547 294
mail: biuro@dlamaluszka.waw.pl

Nip: 9151672593
Regon: 146310368
Wpisy do rejestru:
112/Z/2013
i 138/Z/2014