Żłobek

Opieka żłobkowa

W tej chwili w naszej placówce działają dwa Żłobki:
Żłobek „Dla Maluszka” Domek Maxi Ludków: dla dzieci od ok. 18 mies. do 3 r. ż.  Ma 15 miejsc. Wpis z dnia 13.09.2013 r. pod nr 112/Z/2013
Żłobek „Dla Maluszka” Domek Mini Ludków: dla dzieci od 12 miesiąca do 3 r. ż. Ma 9 miejsc. Wpis z dnia 12.02.2014 r. pod nr 138/Z/2014.

Drogi Rodzicu, 
jeśli jesteś zainteresowany opieką w tej placówce prosimy o kontakt pod nr telefonu: 793 700 073

Nasze zajęcia

Na co dzień prowadzimy zajęcia m.in. z elementami

Gimnastyki buzi i języka (pod kontrolą współpracującą z nami Pani Logopedki Pani Marty Nizio);
Zabaw ruchowych, mi.in.: turlanki, przytulanki – zajęcia z Ruchu Rozwijającego według Weroniki Sherborne;
Zajęć łączących rozwój mowy, słuchu i ruchu, m.in. „Słyszę, skaczę, rymuję” – zajęcia z Logorytmiki;
Zabaw i zajęć z wykorzystaniem języków nowożytnych, oprócz j. polskiego dzieci mają bardzo bliski kontakt z językiem angielskim oraz dodatkowo w formie osłuchowej rosyjskim;
Zabaw/zajęć paluszkowych;
zajęć rozwijających motorykę małą i dużą (m.in. budowanie z klocków, układanie puzzle, zabawy z piłką, tor przeszkód);
Korzystamy z
bajkoterapii, biblioterapii;
muzykoterapii;
arteterapii;
choreoterapii.

Zajęcia prowadzimy stawiając na wszechstronny rozwój dziecka, m.in. rozwijając umiejętności zmysłowe: wzrok, smak, słuch, węch, dotyk; równowagę i propriocepcję; psychomotorykę, procesy umysłowe, takie jak emocjonalność i koncentracja oraz indywidualne cechy osobowościowe,

Program "Zero Próchnicy"

Wiedząc jak ważne jest dbanie o mleczaki Maluchów od pierwszego ząbka zachęcamy Dzieci oraz Rodziców do regularnego czyszczenia zębów.

Oprócz tego we współpracy z praktykującą Panią Stomatolog Małgorzatę Olszewską wprowadziliśmy Program „Zero Próchnicy”. Polega on na tym, że nasi podopieczni mają okazję do regularnych przeglądów ząbków oraz dla chętnych możliwość lakierowania w placówkach, tj. w przyjaznych dla małych dzieci warunkach.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Leśniewska 7, 03-582 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.