Wyprawka

 Prosimy o dostarczenie podpisanej „wyprawki”

Za niepodpisane rzeczy, przedmioty Opiekunowi nie ponoszą odpowiedzialności oraz nie szukają właściciela

 w przypadku pieluchowania: pieluchy jednorazowe z wyliczeniem – co najmniej 5 na dzień (prosimy o uzupełnienie jak najszybciej od momentu otrzymania informacji o tym, że się kończą); w przypadku pieluch wielorazowych – odpowiednią ilość wkładów i otulaczy oraz przedmioty zapewniające higieniczne przechowywanie wykorzystanych wkładów/otulaczy;

– śliniak wiązany z kieszonką firmy canpol baby (1 sztuka);

– krem przeciw odparzeniom lub krem stosowany do pielęgnacji przy pieluszkowaniu (prosimy o uzupełnienie jak najszybciej od momentu otrzymania informacji o tym, że się kończą);

– suche chusteczki (raz w miesiącu lub według uzgodnienia z opiekunem);

– mokre chusteczki lub duże płatki higieniczne (raz w miesiącu lub według uzgodnienia z opiekunem)

– kremy z filtrem UV lub inny krem ochronny na słońce i niepogodę (po uzgodnieniu z opiekunem);

– ubranka na zmianę (co najmniej 2 komplety) oraz ubranka i obuwie podwórkowe dostosowane do pogody (prosimy o uzupełnienie jak najszybciej od momentu otrzymania informacji o tym, że się kończą);

– komplet pościeli: prześcieradło nieprzemakalne z gumką. Wymiar: 140×70, kocyk lub poszwę w okresie letnim. PROSIMY NIE PRZYNOSIĆ DUŻYCH KOŁDER;

– szczoteczka (wymieniana co najmniej raz na 2 miesiąca), pasta do zębów (odpowiednia do wieku dziecka);

– teczka na prace dziecka;

– niekapek odpowiedni dla dziecka w danym wieku (po uzgodnieniu z opiekunem);

– smoczek – tylko jeśli jest naprawdę konieczny (po uzgodnieniu z opiekunem);

 w przypadku, gdy dziecko naprawdę potrzebuje do usypiania pieluszkę lub ulubioną przytulankę. 

Za przynoszone inne zabawki (samochodziki, roboty itd.) placówka nie ponosi odpowiedzialności i nie szuka na koniec dnia. Zastrzegamy jednak, że na teren placówki w szczególności na salę zabaw nie mogą być wnoszone zabawki posiadające drobne elementy, ostre zakończenia lub mogące się potłuc lub wyrządzić krzywdę dzieciom, opiekunom bądź przedmiotom.

Na życzenie Rodziców lub na prośbę opiekunów do wyprawki może być dołączone:

– krem przeciw komarom;

– maść na dziąsła;

– obuwie zmienne;

– lek przeciwgorączkowy po uzgodnieniu z opiekunem;

– roztwór soli morskiej do nawilżania nosa, roztwór soli fizjologicznej do przemywania oczu;

Opiekun zobowiązuje się do oddawania rzeczy zabrudzonych na bieżąco. Pościel oddawana jest do prania na koniec tygodnia. 

W przypadku, gdy elementy wyprawki wymagają zmiany lub uzupełnienia Rodzice są o tym na bieżąco informowani.

Szanowni Rodzice, staramy uczyć dzieci mycia ząbków, korzystać z nocnika i w miarę sprawnie zachęcamy do odpieluchowania, staramy się pomóc dziecku jak najszybciej pozbyć się smoczka jeśli dziecko używało oraz uczymy pić z normalnego kubka. Stąd te pewne ograniczenia w wyprawce i prośba o uzgodnienie pewnych kwestii z opiekunem. 

Do wycierania rąk, twarzy wykorzystujemy wyłącznie ręczniki papierowe jednorazowe. Do wycierania ciała w przypadku większego mycia wykorzystujemy jednorazowe ręczniki bawiełniane.

Zapewniamy fartuszki do malowania lub zajęć sensorycznych.

Drogi Rodzicu,
jeśli chcesz już teraz wstępnie niezobowiązująco zgłosić swoje Dziecko do naszej placówki:

1. wypełnij Formularz Zgłoszeniowy dostępny tutaj.
2. prześlij ją na e-mail dokumenty@dlamaluszka.waw.pl

Z przyjemnością skontaktujemy się. Damy znać czy mamy jeszcze wolne miejsca oraz chętnie umówimy się na spotkanie, podczas którego odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące umieszczenia oraz pobytu dziecka w żłobku.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Namysłowska 6c, lok. U1 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.