Dzienny Opiekun

Kilka słów o Dziennym Opiekunie

Dzienny Opiekun jest jedną z form sprawowania opieki dziennej dla dzieci od 1 do 3 r.ż.
Jeden Dzienny Opiekun sprawuje opiekę nad maksymalnie ósemką dzieci.

Dzienni opiekunowie podlegają wpisowi do wykazu prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy. Wykaz podlega publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/EB31DDDD-EC4E-41E6-968A-470CECF76361.htm

W naszej placówce na Namysłowskiej 6c lok. U1 dwóch dziennych opiekunów zapewnia opiekę nad dziećmi od 1 do 3 r.ż. Mamy tam 10 miejsc.
Praca jest tak zorganizowana, że nie korzystamy w sposób szczególny z pomocy rodziców poprzez bezpośrednią opiekę jako pomoc dziennemu opiekunowi.

Udogodnienia

Dbając o zdrowie naszych Maluchów, zainstalowaliśmy oczyszczacz powietrza z wbudowaną lampą UV, która eliminuje z filtrowanego powietrza roztocza, bakterie, wirusy oraz przykre zapachy.

W ramach spacerów korzystamy nie tylko z naszego placu zabaw, który się znajduje na terenie zamkniętego Osiedla, ale również posiadając 6-osobowy wózek wyjeżdżamy na dalsze wycieczki, takie jak pobliskie ZOO, oglądamy Misia przy Parku Praskim; regularnie korzystamy z oddychania przy tężni solankowej przy pl. Hallera.

Program "Zero Próchnicy"

Wiedząc jak ważne jest dbanie o mleczaki Maluchów od pierwszego ząbka zachęcamy Dzieci oraz Rodziców do regularnego czyszczenia zębów.

Oprócz tego we współpracy z praktykującą Panią Stomatolog Małgorzatę Olszewską wprowadziliśmy Program „Zero Próchnicy”. Polega on na tym, że nasi podopieczni mają okazję do regularnych przeglądów ząbków oraz dla chętnych możliwość lakierowania w placówkach, tj. w przyjaznych dla małych dzieci warunkach.

 

Zgłoszenie Dziecka

Drogi Rodzicu,
jeśli chcesz już teraz wstępnie niezobowiązująco zgłosić swoje Dziecko do naszej placówki:

1. wypełnij Formularz Zgłoszeniowy dostępny tutaj.
2. prześlij ją na e-mail dokumenty@dlamaluszka.waw.pl

Z przyjemnością skontaktujemy się. Damy znać czy mamy jeszcze wolne miejsca oraz chętnie umówimy się na spotkanie, podczas którego odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące umieszczenia oraz pobytu dziecka w żłobku.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Namysłowska 6c, lok. U1 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.