Dzienny Opiekun

Kilka słów o Dziennym Opiekunie

Dzienny Opiekun jest jedną z form sprawowania opieki dziennej dla dzieci od 1 do 3 r.ż.
Jeden Dzienny Opiekun sprawuje opiekę nad maksymalnie ósemką dzieci.

Dzienni opiekunowie podlegają wpisowi do wykazu prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy. Wykaz podlega publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/EB31DDDD-EC4E-41E6-968A-470CECF76361.htm

W naszej placówce na Namysłowskiej 6c lok. U1 dwóch dziennych opiekunów sprawuje opiekę nad 13 dzieci.

W placówce na Obwodowej 4 lok. 1 mamy również dwóch dziennych opiekunów gdzie dwóch dziennych opiekunów oraz opiekun dziecięcy zapewniają opiekę nad dziećmi do 1 do 3 r.ż. Mamy tam 16 miejsc (dwie grupy po 8 miejsc).
Praca jest tak zorganizowana, że nie korzystamy z bezpośredniej pomocy rodziców w ciągu dnia.

Program "Zero Próchnicy"

Wiedząc jak ważne jest dbanie o mleczaki Maluchów od pierwszego ząbka zachęcamy Dzieci oraz Rodziców do regularnego czyszczenia zębów.

Oprócz tego we współpracy z praktykującą Panią Stomatolog Małgorzatę Olszewską wprowadziliśmy Program „Zero Próchnicy”. Polega on na tym, że nasi podopieczni mają okazję do regularnych przeglądów ząbków oraz dla chętnych możliwość lakierowania w placówkach, tj. w przyjaznych dla małych dzieci warunkach.

 

Zgłoszenie Dziecka

Drogi Rodzicu,
jeśli chcesz dostać się do nas na miejsce bezpłatne na zasadach państwowych zarejestruj się w systemie https://nabor.pcss.pl/warszawa/zlobek

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Namysłowska 6c, lok. U1 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.