Dzienny Opiekun

Kilka słów o Dziennym Opiekunie

Dzienny Opiekun jest jedną z form sprawowania opieki dziennej dla dzieci od 1 do 3 r.ż.
Jeden Dzienny Opiekun sprawuje opiekę nad maksymalnie ósemką dzieci.

Dzienni opiekunowie podlegają wpisowi do wykazu prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy. Wykaz podlega publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/EB31DDDD-EC4E-41E6-968A-470CECF76361.htm

W naszej placówce na Namysłowskiej 6c lok. U1 dwóch dziennych opiekunów oraz wykwalifikowana opiekunka dziecięca zapewniają opiekę nad dziećmi od 1 do 3 r.ż. Mamy 13 miejsc (dwie grupy: 7 i 6 dzieci).
Praca jest tak zorganizowana, że nie korzystamy z bezpośredniej pomocy rodziców w ciągu dnia. 

Udogodnienia

Dbając o zdrowie naszych Maluchów, zainstalowaliśmy oczyszczacz powietrza z wbudowaną lampą UV, która eliminuje z filtrowanego powietrza roztocza, bakterie, wirusy oraz przykre zapachy.

Podczas spaceru korzystamy z zamkniętego placu zabaw, który się znajduje na dzierżawionym przez nas terenie umiejscowionego na zamkniętym osiedlu przy ul. Namysłowskiej 6. Posiadając 6-osobowy wózek wyjeżdżamy również na dalsze wycieczki, takie jak pobliskie ZOO lub zwiedzanie okolic.

Program "Zero Próchnicy"

Wiedząc jak ważne jest dbanie o mleczaki Maluchów od pierwszego ząbka zachęcamy Dzieci oraz Rodziców do regularnego czyszczenia zębów.

Oprócz tego we współpracy z praktykującą Panią Stomatolog Małgorzatę Olszewską wprowadziliśmy Program „Zero Próchnicy”. Polega on na tym, że nasi podopieczni mają okazję do regularnych przeglądów ząbków oraz dla chętnych możliwość lakierowania w placówkach, tj. w przyjaznych dla małych dzieci warunkach.

 

Zgłoszenie Dziecka

Drogi Rodzicu,
jeśli chcesz już teraz wstępnie niezobowiązująco zgłosić swoje Dziecko do naszej placówki:

1. wypełnij Formularz Zgłoszeniowy dostępny tutaj.
2. prześlij ją na e-mail dokumenty@dlamaluszka.waw.pl

Z przyjemnością skontaktujemy się. Damy znać czy mamy jeszcze wolne miejsca oraz chętnie umówimy się na spotkanie, podczas którego odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące umieszczenia oraz pobytu dziecka w żłobku.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Namysłowska 6c, lok. U1 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.