Cennik Żłobka

W celu dokonania opłaty oraz uzyskania informacji o koszta pobytu Dziecka w Żłobku prosimy o kontakt z Placówką.

Opłata abonamentu nie zawiera wyprawki, wskazanej w osobnej zakładce.


W przypadku wyżywienia dostarczanego przez Rodziców ponoszą Państwo całkowitą odpowiedzialność za jakość przygotowanych posiłków. Rodzice przynoszą posiłki odpowiednio przygotowane, w odpowiednich naczyniach uniemożliwiających szybkie psucie się potraw oraz nadające się do tego, żeby podać dziecku bezpośrednio bez konieczności przekładania jedzenia do innego naczynia.

Placówka zastrzega sobie prawo na organizowanie dodatkowo płatnych zajęć, jednak po uzyskaniu zgody wszystkich zainteresowanych Rodziców.

W tej chwili dodatkowo płatne są przeglądy dentystyczne z lakierowaniem.

W przypadku wyżywienia dostarczanego przez Rodziców  Państwo ponoszą całkowitą odpowiedzialność za jakość przygotowanych posiłków. Posiłki te prosimy przynosić w naczyniach umożliwiających podgrzanie posiłków i podanie w nich dzieciom.

Placówka zastrzega sobie prawo na organizowanie dodatkowo płatnych zajęć, jednak po uzyskaniu zgody wszystkich zainteresowanych Rodziców.

Drogi Rodzicu,
jeśli chcesz już teraz wstępnie niezobowiązująco zgłosić swoje Dziecko do naszej placówki:

1. wypełnij Formularz Zgłoszeniowy dostępny tutaj.
2. prześlij ją na e-mail dokumenty@dlamaluszka.waw.pl

Z przyjemnością skontaktujemy się. Damy znać czy mamy jeszcze wolne miejsca oraz chętnie umówimy się na spotkanie, podczas którego odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące umieszczenia oraz pobytu dziecka w żłobku.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Leśniewska 7, 03-582 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.