Cennik Opiekun Dzienny

WSZYSTKIE OPŁATY PROSIMY WNOSIĆ NA KONTO:

ALIOR BANK
59 2490 0005 0000 4530 6017 0933

Dane do przelewu:
Dla Maluszka. Olga Motyka
ul. Namysłowska 6c lok.U1
03-455 Warszawa

W tytule prosimy wskazywać Imię i Nazwisko Dziecka oraz okres rozliczeniowy

Opłata abonamentu nie zawiera wyprawki, wskazanej w osobnej zakładce.

W przypadku wyżywienia dostarczanego przez Rodziców ponoszą Państwo całkowitą odpowiedzialność za jakość przygotowanych posiłków. Rodzice przynoszą posiłki odpowiednio przygotowane, w odpowiednich naczyniach uniemożliwiających szybkie psucie się potraw oraz nadające się do tego, żeby podać dziecku bezpośrednio bez konieczności przekładania jedzenia do innego naczynia.

Placówka zastrzega sobie prawo na organizowanie dodatkowo płatnych zajęć, jednak po uzyskaniu zgody wszystkich zainteresowanych Rodziców.

W tej chwili dodatkowo płatne są przeglądy dentystyczne z lakierowaniem.

Wpisowe

100zł

Adaptacja

0zł

Abonament
Miesięczny

1400zł

Całodzienne
wyżywienie

Opłata dodatkowa

10zł

Drogi Rodzicu,
jeśli chcesz już teraz wstępnie niezobowiązująco zgłosić swoje Dziecko do naszej placówki:

1. wypełnij Formularz Zgłoszeniowy dostępny tutaj.
2. prześlij ją na e-mail dokumenty@dlamaluszka.waw.pl

Z przyjemnością skontaktujemy się. Damy znać czy mamy jeszcze wolne miejsca oraz chętnie umówimy się na spotkanie, podczas którego odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące umieszczenia oraz pobytu dziecka w żłobku.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dla Maluszka. Olga Motyka z siedzibą w Warszawie, ul. Namysłowska 6c, lok. U1 Warszawa, NIP: 9151672593. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.