Dla Maluszka

"Dziecko jest pełnowartościowym człowiekiem
od chwili narodzin, na każdym etapie swego istnienia 
i ma prawo być sobą, takim jakim jest"

  				J. Korczak
Personel

Osoby, które pracują w naszej placówce wyróżniają się zapałem, miłością do dzieci, chęcią do tego rodzaju pracy, jak również odpowiednim przygotowaniem. Wybierając personel liczymy się nie tylko z własnym zdaniem o kandydacie ale również z opiniami Rodziców i przede wszystkich DZIECI!
Dla nas to Najmłodszy Maluch ma najważniejszy głos!!!

 

Ciocia Olga

Pomysłodawczyni i założycielka placówki, współwłaścicielka Dla Maluszka s.c., a jednocześnie osoba sprawującą funkcję dyrektorską w Żłobkach "Dla Maluszka" oraz zastępczo jako opiekunka dzieci. 
Ciocia Olga urodziła się w Rosji, jednak losy zarzuciły ją do Polski. Utworzenie placówki opieki dla dzieci jest początkiem realizacji marzenia, aby stworzyć placówki przyjazne Dzieciom i Rodzicom oraz zapewniać najmłodszym warunki jak najbardziej zbliżonych do domowych przy jednoczesnym rozwoju wszystkich możliwych zmysłów i zdolności u dzieci .

W 2008 r. ukończyła studia magisterskie w Instytucie Pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada także szeroki wachlarz szkoleń uzupełniających:

- kurs wychowawcy kolonijnego,

- kurs pierwszej pomocy oraz pierwszej pomocy pediatrycznej ukończone w Polskim Czerwonym Krzyżu,

- Kurs Doskonalący "Bezpieczeństwo i higiena w opiece nad dziećmi do lat 6" zorganizowany przez Narodowy Instytut Leków w Warszawie

- szkolenia

"Małe dziecko z zaburzeniami Integracji Sensorycznej. Elementarne zasady obserwacji i terapii oraz Wczesna interwencja"

"Elementy diagnozy i terapii dziecka w wieku 0 – 12 miesięcy z zaburzonym rozwojem psychoruchowym" organizowane przez Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjny "aCentrum" w Warszawie.
W ramach powyższych szkoleń odbyła ćwiczenia praktyczne obejmujące m. in.: Masaż Shantali oraz Instruktaż Pielęgnacyjny Niemowląt;

"Metoda Ruchu Rozwjającego W. Sherborne" dające kwalifikacje i wiedzę do prowadzenia zajęć;

"Logorytmika ruch słuch słowo" dające uprawnienia do prowadzenia zajęć logorytmicznych;

oraz Szkolenie z zakresu HACCP w gastronomii prowadzone przez Akademię Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO Cach and Carry Polska S.A.

Posiada kilkunastoletni staż pracy z dziećmi, w tym z małym dzieckiem (do lat 3) zdobyty w Centrum Rozwoju Rodziny „Delfin" oraz w grupie żłobkowej w Prywatnym Przedszkolu Kids&Garden w Warszawie. W rodzinnym mieście przy parafii katolickiej pracowała jako katechetka dzieci i młodzieży. Pracowała również jako wychowawczyni w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym, w przedszkolach jako pedagog muzyczny oraz nauczycielka gry na instrumentach, w świetlicy środowiskowej jako wychowawczyni.

Prywatnie jest matką trójki dzieci: 6-letniego Artura, 3-letniej Wiktorii oraz prawie rocznego Leona.

W tej chwili pracuje jako opiekunka naszych Mini Ludków.


Wujek Wiesław

Z zawodu i wieloletniego doświadczenia jest stolarzem. Ukończył również dwuletnie studium na kierunku informatycznym.

Przede wszystkim dba o stan techniczny oraz zaopatrzenie obiektów, w których pełniona jest opieka nad dziećmi.

Ukończył również Kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym w ramach którego ma ukończony Kurs Pierwszej Pomocy Premedycznej. Dorywczo sprawuje w naszych placówkach funkcje opiekuna nad dziećmi.

Doświadczenie pracy z dziećmi zdobył, pomagając w opiece nad dziećmi w naszej placówce pod czujnym okiem bardziej doświadczonych opiekunek oraz opiekując się własną trójką dzieci.

 

Personel na Leśniewskiej:

 

Ciocia Angelika

W naszej placówce zajmuje stanowisko Opiekunki Maxi Ludków i z nami współpracuje od września 2015 r.
Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Swoje życie zawodowe oraz dobrze rozwijającą karierę na stanowiskach kierowniczych zamieniła na pracę z małymi dziećmi, czując iż właśnie to sprawia jej to największą satysfakcje i spełnienie. 
Doświadczenie pracy z małymi dziećmi zdobyła pracując jako niania oraz opiekując się własnym rodzeństwem.

 

Ciocia Ludmiła

W naszej placówce zajmuje stanowisko Opiekunki Maxi Ludków i z nami współpracuje od sierpnia 2017 roku.

Z wykształcenia Ciocia Ludmiła jest nauczycielką angielskiego i rosyjskiego.

Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyła pracując ponad 7 lat w szkole podstawowej i dwuletnie doświadczenie pracy z dziećmi poniżej 3 roku zycia zdobyła w placówce wychowania przedszkolnego na Ukrainie oraz półroczne doświadczenie pracy w żłobku w Warszawie przed podjęciem pracy w naszej placówce.

 

Ciocia Marzena

W naszej placówce zajmuje stanowsko Opiekunki Mini Ludków i z nami współpracuje od września 2017 roku.

Przed podjęciem pracy w naszej placówce Pani Marzena pracowała przede wszystkim w branży handlowej, jednak urodzenie własnych dzieci zmieniły jej nastawienie i pomagając w opiece nad dziećmi również swoim koleżankom postanowiła przekwalifikować się. Ukończyła Kurs na Opiekuna Żłobka. Od samego początku zdobyła przywiązanie maluchów i wykazała się wiedzą, dotyczącą opieki i rozwoju dzieci w wieku do lat trzech.

Prywatnie jest mamą dwóch 5 i 7-letnich córek.

 

Ciocia Kasia

W naszej placówce zajmuje stanowisko Pomocy Opiekuna w Domku Mini Ludków i z nami współpracuje od listopada 2017 roku.

Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyła pracując prywatnie jako niania. W tej chwili jest trakcie Kursu na Opiekuna w żłobku. Swoim ciepłem, troską, pomysłowością nie raz udowodniła, że dzieci znajdując się pod jej opieką są w bardzi dobrych rękach.

 

Zajęcia logopedyczne prowadzi

Marta Nizio – dyplomowana polonistka, pedagożka, terapeutka logopedyczna. Od sześciu lat pracuje w szkolnictwie wyższym, jednak jej prawdziwą pasją jest praca z dziećmi, co odkryła podczas praktyk na studiach logopedycznych. Zajmuje się nie tylko terapią dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym. Doświadczenie logopedyczne pogłębia w szkole podstawowej na Ursynowie. Prowadzi również konsultacje z osobami w różnym wieku, które noszą aparat ortodontyczny.

Prywatnie – mama 1,5 rocznego Antka, u którego (jeszcze) nie wykryła wad logopedycznych (ani żadnych innych) :)

 

 

Personel na Namysłowskiej w naszych Grupach Figlo i Miglo Ludkach

 

Pani Kasia:

ukończyła Medyczne Studium Zawodowe uzyskując kwalifikacje Ratownika Medycznego. W grudniu 2017 ukończyła kurs Opiekuna w Żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyłwa pracując przez rok jako niania w Londynie oraz pracując w przedszkolach i żłobkach w Warszawie.

Pani Ula:

ukończyła szkołę średnią. Zdobyła doświadczenie pracy z dziećmi przede wszystkim pracując przez kilka lat jako niania (poparte referencjami). Od 2012 pracowała w dwóch przedszkolach pańśtwowych na zastępswto oraz w prywatnym żłobku na stanowsku opiekunka. W ostatnim czasie zajmowała się dziecmi jako niania. Prywatnie jest mama 7-letniego chłopca.
Pani Sylwia:
jej starsze dziecko uczęszczało do naszej placówki na Targówku. Będąc w ciązy z drugim dzieckiem podjęła pracę jako niania przy okazji opiekując własną córka. Po urodzeniu drugiego dziecka pomimo tego, że pracowała w renomowanej firmie i miała dobre warunki zatrudnienia stwiedziłą, że chce zostawić swój poprzedni zawód fryzjerki i zająć się opieką nad małymi dziećmi. W tej chwili uczęszcza na kurs opiekuna w żłobku. Prywatnie jest mamą dwóch córek w wieku 4 lat i 6 miesięcy.

 

 
19.jpg

Nasze placówki w Warszawie
Dla Maluszka. Olga Motyka
ul. Leśniewska 7, Targówek
ul. Namysłowska 6c lok. U1, Praga Północ

Kontakt:

tel. 503 547 294
mail: biuro@dlamaluszka.waw.pl

Nip: 9151672593
Regon: 146310368
Wpisy do rejestru:
112/Z/2013
i 138/Z/2014