Dla Maluszka

"Dziecko jest pełnowartościowym człowiekiem
od chwili narodzin, na każdym etapie swego istnienia 
i ma prawo być sobą, takim jakim jest"

  				J. Korczak
Dokumenty  Email

Ankieta

Karta zgłoszeniowa

Wzór umowy

Regulamin

Wyprawka

Kartę zgłoszeniową prosimy wysyłać na:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w temacie prosimy o wskazanie jaką placówką są Państwo zainteresowani)

 

PIERWSZE KROKI DZIECKA W NASZEJ PLACÓWCE (ADAPTACJA)

W przypadku, gdy Rodzice chcą i mają na to czas przed rozpoczęciem uczęszczania Dziecka do naszej Placówki proponujemy tzw. Adaptacje.

Zachęcamy, aby adaptacja odbywała się w ciągu jednego tygodnia od poniedziałku do piątku.

1 – 2 DZIEŃ: DZIECKO PRZYCHODZI DO ZŁOBKA W GODZINACH POMIĘDZY 9.00 - 11.00 i PRZYBYWA W NIM PRZEZ GODZINĘ ZEGAROWĄ RAZEM Z JEDNYM Z RODZICEM

3 DZIEŃ: DZIECKO PRZYCHODZI DO ŻŁOBKA W GODZINACH POMIĘDZY 9.00 – 11.00 i ZOSTAJĘ SAMO BEZ RODZICÓW NA JEDNA GODZINĘ ZEGAROWĄ.

4 – 5 DZIEŃ: DZIECKO PRZYCHODZI DO ŻŁOBKA (MAKSYMALNIE DO GODZINY 10.00) i ZOSTAJE SAMO BEZ RODZICÓW NA MAKSYMALNIE 4 GODZINY ZEGAROWE. NA TEN CZAS PROSIMY O PRZYNIESIENIE LUB WCZEŚNIEJSZE ZAMÓWIENIE POSIŁKÓW, POZOSTAWIENIE PIELUCHiI UBRANEK NA ZMIANĘ. W TYM CZASIE RÓWNIEŻ JEST MOŻLIWOŚĆ DRZEMKI.

W dniach 3,4 oraz 5 prosimy, aby Rodzic był "pod telefonem", aby w przypadku mocnej potrzeby Dziecka móc skrócić ustalony wcześniej czas pobytu Dziecka.

Adaptacja w naszej placówce jest nieodpłata. Zależy nam, aby w ciągu tygodnia adaptacyjnego Dziecko jak i Rodzic zaczęli się oswajać z nową dla nich sytuacją.

Wiemy, że zaufanie Dziecka do Opiekunek, Rodzica do Placówki raczej nie ukstałtuje się w ciągu jednego tygodnia, jednakże w przypadku, gdy Rodzice nie zmieniają zdania co do powierzenia nam Swojego Dziecka, najpóźniej w pierwszy dzień po adaptacji jest podpisywana umowa, która zaczyna obowiązywać od następnego po adaptacji poniedziałku.

 
25.jpg

Nasze placówki w Warszawie
Dla Maluszka. Olga Motyka
ul. Leśniewska 7, Targówek
ul. Namysłowska 6c lok. U1, Praga Północ

Kontakt:

tel. 503 547 294
mail: biuro@dlamaluszka.waw.pl

Nip: 9151672593
Regon: 146310368
Wpisy do rejestru:
112/Z/2013
i 138/Z/2014